Kaasaskantav Bluetooth-kõlar Blaupunkt BT22TWS

TOP
  • Blaupunkt
  • Tootja:  Blaupunkt
  • Saadavus:   Laos
  • Mudel:  Blaupunkt BT22TWS_2387698
  • Tarneaeg:  3-5 tööpäeva

75.47€
   


Kirjeldus
 Kaasaskantav Bluetooth-kõlar on seade, mis silmapaistmatutest kohtumistest sõpradega saab muusikat täis pidudeks. Saame selle endaga kaasa võtta ükskõik kuhu - randa, parki või aeda ja nautida oma lemmikmuusika helisid igal ajal ja igal pool, kus soovite.
BT22TWS mudelit ei iseloomusta mitte ainult suurepärane disain, vaid ennekõike ainulaadne funktsionaalsus. See on esimene kaasaskantav kõlar Blaupunkti kaubamärgis, millel on True Wireless Stereo funktsioon. See tähendab, et BT22TWS on tegelikult kaks kõlarit ühes, ühendatud Bluetoothi kaudu ja väljundvõimsus 8 W RMS.
Seadme varustamine funktsiooniga TWS võimaldab kõlarit kasutada kolmel erineval viisil.
Esiteks võib see toimida kahe eraldi heliallikana, mida erinevad inimesed kasutavad iseseisvalt.
Järgmises konfiguratsioonis saate seda kasutada stereoheli saamiseks parima kvaliteediga muusikaseadmetest. Piisab, kui tänu Bluetooth-moodulile üksteisega ühendatud kõlarid, mis on ühendatud ühe nutitelefoniga, asuvad ruumi kahes vastasküljes. Stereoefekt üllatab tõesti.
Kolmas võimalus, mida pakub BT22TWS, on kasutada seda ühe kõlarina, mis on manustatud spetsiaalse kinnitusega kummist raami.
Funktsiooni käivitamine on äärmiselt lihtne - lülitage sisse vaid mõlemad kõlarid ja ühendage juhtmevabalt nutitelefoni või tahvelarvutiga, kust muusikat mängitakse.
Traadita helisignaali edastamine tänu Bluetooth-tehnoloogiale võimaldab teil mängida valitud muusikapalasid seadmest, näiteks tahvelarvutist, nutitelefonist või sülearvutist, ja seada paljude igapäevaste toimingute rütmi.
Kõlaril on kaks sisseehitatud akut kogumahuga 3000 mAh (2 x 1500 mAh), mis võimaldavad teil oma lemmiklaule esitada kuni 8 tundi. Seadet laaditakse microUSB-pistiku kaudu ja aku täielikuks laadimiseks kulub umbes 5 tundi.
BT22TWS on veekindel, mida armastavad vee ääres lõõgastavad austajad. Teda on ohutu viia ujulasse, randa või isegi paati, sest ta ei karda roiskuvat vett ega isegi väikest vihma. Selle seadme veekindluse aste määrati IPX7 tasemel.
Kõlari moodne stiil ei tähenda ainult noogutamist noorematele kasutajatele. See on ka praktiline funktsioon, kuna kummist disainraam, kuhu kõlar sisestatakse, kui me TWS-funktsiooni ei kasuta, mängib samuti kaitsvat rolli ja kaitseb seda juhuslike kahjustuste eest. Raam on varustatud ka käepidemega, nii et kõlarit saab mitte ainult panna, vaid ka riputada.
 
Bluetooth muusika voogesituse profiili kaudu esitamiseks (A2DP)
Juhtmevaba stereofunktsioon (TWS)
Veekindel (IPX7)
Väljundvõimsus: 2 x 8 W RMS
Aku toiteallikas: sisseehitatud 2 x 1500 mAh aku
Laadimine mikro-USB kaudu (kaabel kaasas)
Aku eluiga: 6-8 tundi
Laadimisaeg: 5 tundi
Mõõdud: 210 (W) x 84 (H) x 84 (D) mm
Kaal: 0,74 kg

Kokkusobivad tooted

Forme FS-138
Forme FS-138-foto2
TOP

Forme FS-138

24.45€ Maksudeta: 20.04€

Sildid: Kaasaskantav, Bluetooth-kõlar, Blaupunkt, BT22TWS, Kaasaskantavad, kõlarid

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.

Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Captcha

Uudiskirja liitumine:

Klõpsates nupul "Liitu", annan oma nõusoleku isikuandmete töötlemisele.