Kohaletoimetamine

Telli kaup kiiresti ja mugavalt koju, kontorisse, pakiautomaati või tule e-poest tellitud toodetele E-elektroonika kontorisse, mis asub Tallinnas aadressil Mustamäe tee 4 (Talleksi maja),  1.korrus, ruum A154.


Tarneaeg alates tellimise hetkest on 1 tööpäev (kui kaup on Tallinna laos olemas ) kuni 28 tööpäeva (kui kaup asub partneri laos). Orienteeruv tarneaeg kuvatakse tootelehel.


Tulen ise kaubale järgi - 0.00 €

Tulen ise tellitud kaubale järgi aadressile Mustamäe tee 4 (Talleksi maja), 1. korrus, ruum A154 Tallinn, 10616.

Kui tellimus on valmis, saate Te teate e-mailile.

Tel. +372 58 094 000, e-mail: tellimused@e-elektroonika.eePakiautomaadid - 3.99 € maksimaalne paki kaal ei tohi olla suurem kui 30 kg
Itella SmartPost, Omniva.
Juhul kui kaup ei mahu pakiautomaati, tuuakse otse kliendini tellimuses märgitud aadressile kulleriga (lisatasu eest). Kaupade kohaletoimetamise kellaaeg lepitakse kliendiga eelnevalt telefoni või e-posti teel kokku.Kulleriga koju või kontorisse - 6.00 € (maksimaalne paki kaal ei tohi olla suurem kui 30 kg)
Kaupade kohaletoimetamise kellaaeg lepitakse kliendiga eelnevalt telefoni või e-posti teel kokku. Kaupade kojuvedu kliendini on võimalik tööpäevadel ajavahemikus 9:00 - 19:00. Kaubad toimetatakse kliendile trepikoja ukseni. Juhul kui kauba kaal on üle 30 kg, siis on tarne võimalik ainult kui klient on abiks kullerile mahalaadimisel. Tarne korrusele on lisatasu eest.
Juhul kui kaup on raskem kui 30 kg või toote pikim külg on üle 175 cm siis kauba tarnekulu kalkuleeritakse eraldi ja võetakse kliendiga ühendust lisatasu osas.

Suuremõõtmeline kaup

Transport maja välisukseni 20.00 

Transport tuppa 35.00 


Kulleriga kauba kohale toimetamine  saartele toimub eritingimustel.

Transpordi tellimiseks palume ühendust võtta meie klienditeenindusega.


Transpordi tellimiseks palume ühendust võtta meie klienditeenindusega.

Kulleriga kauba kohale toimetamine  saartele toimub eritingimustel (alates 14 €)


Uudiskirja liitumine:

Klõpsates nupul "Liitu", annan oma nõusoleku isikuandmete töötlemisele.