Case Logic Snapview Folio iPad mini3 CSIE-2140 PHLOX (3203088)
  • Case Logic
  • Tootja:  Case Logic
  • Saadavus:   Laos
  • Mudel:  T-MLX30381
  • Tarneaeg:  3-5 tööpäeva
  • EAN 0085854234795
Kirjeldus
Funktsioonid
Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus: 20,3 cm (8")
Karbi tüüp: Foolio
Materjal: Polükarbonaat
Toote värv: Roosa
Brändiühilduvus: Apple
Ooterežiim: Jah
Ühilduvus: iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3
Kaitseomadused: Dust-resistant, Kriimustuskindel
Kaal ja mõõtmed
Sügavus: 18 mm
Laius: 140 mm
Kõrgus: 206 mm
Sisemõõdud (l x s x k): 135 x 7 x 200 mm